Složení

Komplexní složení

Cílem vývoje našeho výrobku byl maximální pozitivní účinek na imunitu. Vytvořili jsme proto kombinaci několika zdraví prospěšných látek, které jsou součástí každého nápoje Astaforce.

Astaxanthin

Tento účinný antioxidant podporuje tvorbu imunoglobulinu a rychlé množení širokého spektra imunitních buněk. Navíc pomáhá snížit produkci látek, které se podílejí na vzniku zánětlivých procesů v těle. Mnohé klinické studie potvrzují, že astaxanthin zrychluje imunitní odpověď, posiluje a vyvažuje náš imunitní systém.


1 sáček Astaforce obsahuje 4 mg. Referenční hodnota příjmu (dříve označeno jako doporučená denní dávka) není stanovena. Množství pro dlouhodobé užívání jsme navrhli s experty na základě výsledků klinických studií, které zkoumaly účinky různé výše denních dávek od 2 do 12 mg. O pozitivním vlivu astaxanthinu na imunitu si můžete přečíst více zde.

Astaxanthin

Selen

Nedostatek selenu ve výživě ovlivňuje obranyschopnost proti mikrobiální a virové infekci. Jeho doplňování pomáhá nejen normální funkci imunitního systému, ale také k normální spermatogenezi, činnosti štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem. 


1 sáček Astaforce obsahuje 55 μg. To je 100 % referenční hodnoty příjmu.

Selen

Zinek

Zinek se v našem těle účastní více než 300 biochemických reakcí od trávení až po nervové funkce. Jeho účinky jsou prokázány nejen na imunitu, ale také hormonální funkce, plodnost, hojení ran a kvalitu pokožky, vlasů a nehtů.


1 sáček Astaforce obsahuje 15 mg. To je 150 % referenční hodnoty příjmu.

Zinek

Koenzym Q10

Tento koenzym náš organismus přirozeně produkuje, ale s věkem se jeho přítomnost v těle snižuje. Zajišťuje tvorbu energie našich buněk a také napomáhá generovat protilátky. Pozitivní vliv má na imunitní systém, elasticitu kůže, hladinu cholesterolu v krvi a například i stav psychického vyčerpání.


1 sáček Astaforce obsahuje 30 mg. Referenční hodnota příjmu není stanovena. Většina doplňků stravy začíná na 30 mg Koenzymu Q10 v denní dávce.

Selen

Vitamin D3

Účinky tohoto vitaminu na imunitu jsou dobře známy. Tělo si jej vytváří působením slunečního záření na pokožku, proto je jeho nedostatek nejznatelnější v zimních měsících. Přispívá nejen k normální funkci imunitního systému, ale také k udržení normální činnosti svalů.


1 sáček Astaforce obsahuje 25 μg (1000 IU). To je 500 % referenční hodnoty příjmu.

Selen

Inulin

Jedná se o rozpustnou vlákninu, která se přirozeně nachází v zelenině. Patří do skupiny sacharidů, které nejsou tráveny v tenkém střevě, ale naopak putují do tlustého střeva, kde pak působí jako prebiotikum. Napomáhá tak udržovat střevní mikrofloru, která je pro funkci imunitního systému zcela zásadní.


1 sáček Astaforce obsahuje 120 mg. Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Selen

Technologie a věda

Astaforce® využívá Astaxanthin od České společnosti Algamo. Jedná se o certifikovaný BIO produkt, který je vyráběn uprostřed nedotčené přírody Podkrkonoší, a to pouze s využitím obnovitelných zdrojů energie. Čistý Astaxanthin je získáván technologicky unikátním způsobem z mikrořas Hematococcus pluvialis.

Vývoj a vědecké zkušenosti této české společnosti jsou zárukou nejvyšší kvality základního produktu. 
V Astaforce® jsme zaměřili vývoj na vytvoření formy Astaxanthinu, která umožní konzumaci v příjemné formě nápoje, ne v tabletách či tobolkách. Vznikl unikátní CWS (ve vodě rozpustný) Astaxanthin, který v optimální koncentraci najdete v našem nápoji.