Oblíbená malina s grapefruitem

28 sáčků
Oblíbená malina s grapefruitem
-14 %
PODZIMNÍ SLEVA
Doporučujeme

Astaforce s chutí maliny a grapefruitu se 4mg CWD Astaxanthinu, nejsilnějšího přírodního antioxidantu, vitamínem D3, minerály a koenzymem Q10. Unikátní kombinace pro dlouhodobou podporu Vaší imunity.

Běžná cena: 699 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH: 599 Kč
Expediční doba: do 24 hodin
Kód produktu: 12021
EAN: 8594205540017
Záruka: 18 měsíců

/oblibena-malina-s-grapefruitem-e627.htm
Popis

Oblíbená malina s grapefruitem

  • Podařilo se nám spojit skvěle osvěžující chuť malin a grapefruitu s účinnými látkami a speciálním, ve vodě rozpustným astaxanthinem. Je to první nápoj v České republice s astaxanthinem! Nápoj, který nemá na trhu konkurenci. Připijte s chutí na zdraví a na Vaší imunitu, každý den.
  • Výrazně červená barva nápoje je důkazem vysokého obsahu astaxanthinu. Jeho barevný projev můžeme obdivovat například v peří plameňáků, svalech lososů a schránkách krevet. Tam všude je astaxanthin obsažen.
  • Vyrábíme v České republice. Algastin Astaxanthin v našem nápoji je certifikovaný BIO produkt. Vyrábí ho pro nás z řas Haematococcus pluvialis společnost Algamo v Podkrkonoší za využití obnovitelných zdrojů energie.

 

Složení: erythritol (sladidlo), kyselina citronová (látka zlepšující chuť a vůni), hydrogenuhličitan sodný (regulátor kyselosti), Algastin Astaxanthin CWD 1,5 %, inulin (sladidlo), přírodní aroma, citrát zinečnatý (zdroj zinku), koenzym Q10, seleničitan sodný (zdroj selenu), cholekalciferol (vitamin D3), sukralóza (sladidlo), citróza (sladidlo neohesperidin DC).

 

  v 1 sáčku % referenční hodnoty příjmu
Inulin 120 mg není stanovena
Koenzym Q10 30 mg není stanovena
Zinek 15 mg 150 %
Astaxanthin 4 mg není stanovena
Selen 55  μg 100 %
Vitamin D3 25 μg / 1000 IU 500 %

 

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním zářením.

/product-action/increment-product-view-count?productId=627